Moje wykonanania

Marek Kijowski

Marek Kijowski
Imię i Nazwisko
Marek Kijowski
Urodzony
04 August 1980
Lat w zawodzie
20
Strona www

DJ Maros – Wokalista, wodzirej na Twoją imprezę !

Jestem DJ-em, wokalistą solowym, wodzirejem, który z muzyką związany jest od lat. W mojej ofercie istnieje również możliwość zamówienia 4-osobowego zespołu, w którym jestem wokalistą i wodzirejem.

Moją siłą jest szeroki repertuar dobrany zgodnie z charakterem prowadzonej imprezy, dzięki czemu każdy z gości może być pewien, że będzie się bawił przy swoich ulubionych piosenkach.

Połączenie DJ-wokalisty pozwala na zaspokojenie nawet najbardziej wybrednych i wymagających gustów muzycznych.

Dzięki doświadczeniu jestem w stanie na bieżąco reagować na to, co dzieje się na parkiecie. Spontaniczność i improwizacja stanowią jeden z elementów mojej charakterystyki. Audio oraz wideo , które mogą Państwo odsłuchać oraz obejrzeć na mojej stronie to namiastka materiału śpiewanego przeze mnie na wszelakich imprezach okolicznościowych. Dysponuję profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniem.

Swoim klientom oferuję profesjonalną oprawę muzyczną. Jako DJ posiadam bogaty repertuar oryginalnych utworów i równie bogaty i zróżnicowany jako wokalista.
Podczas prowadzenia imprezy łączę pracę DJ ze śpiewem na żywo zawsze z nastawieniem na zrobienie niezapomnianego show. Przebieg całej imprezy oraz repertuar ustalany jest indywidualnie z klientem.Na Państwa życzenie prowadzę zabawy, konkursy a także karaoke.

Jeśli planują Państwo organizację imprezy i poszukują śpiewającego DJ-a , wodzireja – zapraszam do kontaktu , odpowiem na wszystkie pytania i rozwieję wszelkie wątpliwości.

Współpracuję z hotelem oraz restauracją w Krakowie , gdzie można zobaczyć mnie w akcji na żywo.
Pragnę jednak zaznaczyć ,że od Państwa zależy wybór w jakiej formie wystąpię na Waszej imprezie: czy jako sam DJ-wodzirej , DJ-wokalista-wodzirej , czy z zespołem.

OBSŁUGUJĘ:

– Imprezy tematyczne, firmowe, plenerowe
– Wesela, poprawiny
– Studniówki, komersy , spotkania klasowe
– Uroczystości rodzinne: Urodziny, rocznice, jubileusze
– Pikniki
– Dyskoteki
– Bale, bankiety, dancingi
– Wigilijne spotkania firmowe
– Sylwester, Andrzejki, Walentynki
oraz wiele innych …

Zapraszam , DJ Maros.

Formularz kontaktowy napisz do mnie
Wyślij